Переведите пожалуйста НЕ с переводчика ! Жұмбақтар да адамдардың тұрмыс - салтымен , дүниетанымымен тығыз байланысты . Сонымен қатар жұмбақтар әлі күнге дейін өзіңнің өзектілігін жоймаған ауыз әдебиетінің бiр түрі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Даже загадки связаны с нашей жизнью.Также загадки до сегодняшнего дня он один из  литературных произведений