Переведите пожалуйста! Привет! Как дела? Привет! Отлично а у тебя? Тоже, какие планы на выходные? Планов нет, а у тебя? Тоже, может сходим в кино? Нет, я не давно ходил. Давай сходим в парк? Поедим сахарной ваты и покормим у...
Переведите пожалуйста!
Привет! Как дела?
Привет! Отлично а у тебя?
Тоже, какие планы на выходные?
Планов нет, а у тебя?
Тоже, может сходим в кино?
Нет, я не давно ходил. Давай сходим в парк? Поедим сахарной ваты и покормим уточек хлебом?
О! ДАвай. Встретимся в 13:00 у парка
Хорошо
До встречи
Ответ(ы) на вопрос:
Hi! How are you doing?
Hi! Fine and you?
Also, what are your plans for the weekend?
No plans, and you?
Also, maybe see a movie?
No, I not long ago went. Let's go to the Park? We'll eat cotton candy and feed the ducks bread?
Oh! Come on. We'll meet at 13:00 at the Park
Well.
Prior to the meeting.
Hello how are you?
Hello! is different from you?
also. what are your plans for the weekend?
no plans, and you?
too, can go to the movies?
No, I recently walked. Let's go to the park? eat cotton candy and bread to feed the ducks?
about! Come on. We meet at 13:00 at the park
OK
see you.