Переведите пожалуйста вопросы : 1. What film have you enjoyed acting in the most and why? 2. What do you do in your free time? 3. What do you look for in a script? 4. What are your future plans? 5. What helped you to be a succe...

Переведите пожалуйста вопросы : 1. What film have you enjoyed acting in the most and why? 2. What do you do in your free time? 3. What do you look for in a script? 4. What are your future plans? 5. What helped you to be a success? 6. Is there anything you would like to change in your life?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в каком фильме вы наслаждались развитием событий больше и почему? что ты делаешь в свободное время? что ты ищешь больше всего в сценарии ? как е у вас планы на будущие ? что помогает вам. быть успешным ? есть ли что нибудь что бы вы хотели изменить в своей жизни )0)))