Переведите предложения на английский:1 я знаю его очень хорошо Мы знакомы всю жизнь 2 Жаль что ты не видел этого фильм3Мы сейчас едем загород 4 Мы ещё не сдали последний экзамен 5 раз на этой неделе он сейчас отвечает ездил По ...

Переведите предложения на английский: 1 я знаю его очень хорошо Мы знакомы всю жизнь 2 Жаль что ты не видел этого фильм 3Мы сейчас едем загород 4 Мы ещё не сдали последний экзамен 5 раз на этой неделе он сейчас отвечает ездил По дороге на работу 6 они смотрят на восход солнца в горах 7 туристы осматривая достопримечательности нашего города в данный момент 8 сегодня Я испекла твой любимый пирог
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 I know him very well We are familiar with all my life 2 is a pity that you did not see this film 3My Now go out of the city 4 We have not passed the final exam 5 times he is now responsible traveled this week on the way to work 6 they watch the sunrise in the mountains 7 tourists viewing the sights of our city at the moment 8 Today I baked your favorite cake
Гость
1 I know him very well We know each other whole life  2 it is a Pity that you have not seen this movie 3we're going to the country now  4 We have not yet passed the exam last 5 times this week he says now went On the way to work  6 they look at the sunrise in the mountains  7 tourists sightseeing in our city at the moment  8 today I baked your favorite pie. Удачи.