Переведите предложения на казахский язык. 1)Я стою возле магазина. 2) Я стою у школы. 3) Я сижу на стуле. 4) Я стою между домами. 5) Впереди меня шёл мой друг.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Мен мектептің жанында тұрмын 2)Мен мектепте тұрмын 3)Мен орындықта отырмын 4)Мен үйлердің қасында тұрмын 5)Менің қасымнан досым келе жатыр
Гость
1). Мен дукеннiн жанында турмын. 2). Мен мектептiн алдында турмын. 3). Мен орындыктын устiнде отырмын. 4). Мен уйлердiн арасында турмын. 5). Алдымда менiн досым келе жатты