Переведите предложения на казахский язык : я дома установила живую елку . Мы украшали ее игрушками И гирляндами . Папа маме подарил красивую красную розу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен үйде тірі шырша орнатылды қалдым. Біз ойыншықтар мен әсем шамдармен әсемделді. Әкем анам әдемі қызыл раушан берді
Гость
Мен үйде тірі шырша құрдым.Біз оны əсем шамдармен жəне ойыншықтармен сəндедік.Əкем анама əдемі қызыл раушан силады.