Переведите пж 1) does your friend play basketball in summer 2) does your seat friend swim a lot in Sammir 3) do your friends lie in the sun in summer 4) does your best friend travel in summer 5) do your friends go to the countr...

Переведите пж 1) does your friend play basketball in summer 2) does your seat friend swim a lot in Sammir 3) do your friends lie in the sun in summer 4) does your best friend travel in summer 5) do your friends go to the country in summer 6) does your best friend ride his bike in summer 7) do your friends go roller-skating in summer
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Делал твой друг играл в баскетбол в лето. Дальше уже сам, легко там=))?