Переведите пж!Тізімді басымдылығы бойынша құру қажет. Көптеген адамдар өздеріне жақын жұмыстардан бастағанды жөн көреді. Дегенмен, күнделікті атқарылатын істердің тізімі маңыздылығы бойынша құрылатын болса, бұл адамға жоспар бо...

Переведите пж!Тізімді басымдылығы бойынша құру қажет. Көптеген адамдар өздеріне жақын жұмыстардан бастағанды жөн көреді. Дегенмен, күнделікті атқарылатын істердің тізімі маңыздылығы бойынша құрылатын болса, бұл адамға жоспар бойынша рет ретімен жұмыс істеуге көмектеседі. Әрбір аяқталған істерді тізімнен сызып тастауға болады.Сонда адамдар жоспарларының бір бөлігінің жасалғанын көріп, ары қарай бар күшімен жанталасуға дем береді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Список надо делать по напечатанному. Многие люди считает нужным начинать, себе удобной работы. Но, если список каждодневной работы будет составляться по характеру важности, тогда это помогает по порядку выполнять по плану. Каждую законченную работу можно вычеркнуть из списка. Тогда люди увидят часть запланированных выполненных работ, и это дает вдохновение со всей силой стараться.