Переведите с казахского на русский пожалуйста! ! Ал мәтелдерде ой пікір мақалдағы?
Переведите с казахского на русский пожалуйста! ! Ал мәтелдерде ой пікір мақалдағы??ай тікелей кесіп айту түрінде емес, жанамалап нұсқай салу түрінде айтылады. Мысалы: ,, Баяғы жартас- бiр жартас", Көппен көрген - ұлы той.
Мақал - мәтелдерiн тақырыптары халық өмірінің барлық жақтарын қамтиды.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А в поговорке мысль мнение не как в пословице мысль мнение сказаны более понятно,в поговорке сказано не законченной мыслью. Например:Старая скала - одна скала