Переведите с русского на казахский: 1.Когда мы приходим в школу радуемся встречи друг с другом . 2.Если на выходные будет хорошая погода , мы поедем за город 3. После того , как мы сдадим тесты ,будем готовится к поступлению в...

Переведите с русского на казахский: 1.Когда мы приходим в школу радуемся встречи друг с другом . 2.Если на выходные будет хорошая погода , мы поедем за город 3. После того , как мы сдадим тесты ,будем готовится к поступлению в университет 4.С тех пор , как я начал изучать немецкий язык , я заинтересовался историей , культурой немецкого народа .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біз мектепке келген сайын бір-бірімізді көргенімізге қуаныштымыз. Демалыс күндерінде ауа райы жақсы болса, біз қала сыртына барамыз. Емтихан тапсырғаннан кейін, университетке түсу үшін дайындалу керек.
Гость
1.Біз мектепке келгенде, бір -бірімізбен кездескенімізге қуанамыз. 2.Демалыс күндерінде ауа райы жақсы болса ,біз қала сыртына барамыз 3.Емтихан тапсырғаннан кейін ,университетке түсу үшін дайындалу керек. 4.Неміс тілін үйрене бастағаннан .кейін ,мен неміс халқының тарихы , мәдениеті туралы көп оқып білгім келеді.