Переведите сочинение на казахский Меня зовут Даша. Мне 12 лет. У меня много друзей. Моя лучшая подруга Лаура. Она добрая и хорошая. Ей 12 лет. Мы учимся в одном классе. С Лаурой я сижу на всех уроках. Она мне помогает. Лаура з...

Переведите сочинение на казахский Меня зовут Даша. Мне 12 лет. У меня много друзей. Моя лучшая подруга Лаура. Она добрая и хорошая. Ей 12 лет. Мы учимся в одном классе. С Лаурой я сижу на всех уроках. Она мне помогает. Лаура занимается танцами. Мы вместе играем в игры. Смотрим одинаковые сериалы. Лаура веселая и интересная. Я люблю своего друга.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің атым Даша. Мен 12 жастамын. Мен көптеген достарым бар . Менің ең жақсы досым Лаура . Ол мейірімді, жақсы. Ол 12 жаста еді . Біз сол сыныпта үйрену . Лаура бірге , мен барлық сабақтарында қуаныштымын. Ол маған көмектеседі. Лаура би болды. Біз бірге ойындар ойнауға . Біз сол сериясы көрінеді. Лаура көңілді және қызықты. Мен досыма жақсы көремін. правильность не гарантирую.может,кто-то переведет лучше
Гость
Менің атым Даша. Мен он екі жастамын. Менің көптеген достарым бар. Менің ен жақын құрбым - Лаура. ол мейірімді әрі жақсы дос. ол он екі жаста. біз бір сыныпта оқимыз. сабақта үнемі бірге отырамыз. ол маған көмектеседі. ол бимен айналысады. біз бірге ойнаймыз, бірдей сериалды көреміз. лаура көңілді және қызықты дос. мен өз құрбымды жақсы көремін