Переведите стих Киелі сан жеті деген Байланысты жетіменен Көп ұғамы халқымыздың Білгісіндей салтымыздың Жеті Жарғы-заң жеті Қазынамыз бар жеті Жеті атамыз-жеті жұрт Ағайынды жеті құт,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Perevedïte уничтожил дьявола К числу семь в Библии Дойду Многие люди Угамский наш способ как умный Семь семь статутного права Семь сокровищ Семь отец-семь человек Семь братьев процветания,