ПЕРЕВЕДИТЕ ТЕКСТ!!!!!!!!!!!!!!! Қазіргі Ақмола облысының аумағы - талай оқиғаларды бастан өткерген өлке. 1994 жылы шілде айында ел астанасын Ақамолаға ауыстыруға шешім қабылданды . 1997 жылдың 10 желтоқсанында Елбасы бастаған а...

ПЕРЕВЕДИТЕ ТЕКСТ!!!!!!!!!!!!!!! Қазіргі Ақмола облысының аумағы - талай оқиғаларды бастан өткерген өлке. 1994 жылы шілде айында ел астанасын Ақамолаға ауыстыруға шешім қабылданды . 1997 жылдың 10 желтоқсанында Елбасы бастаған алғашқы көш Алматыдан Ақмолаға аттанды. 1998 жылы 6 мамыр күні Елбасы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев "Қазақстан Республиқасының астанасы Астана қаласы деп аталсын" деген тарихы Жарлыққа қол қойды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 нынешняя т ерритория Акмолинской области -  перенесли немало событий.В июле 1994 года было принято решение о переносе столицы в Ақмолу  . 10 декабря 1997 года я не могу понять это предложение  В первые 6 мая 1998 года Президент РК Нурсултан Абишевич Назарбаев сказал  "столицей  Республики Казахстан будет переименованный  город Астана " и расписался в документе об историй государства.(не могу сказать что прям точный перевод но смысл понятен)