ПЕРЕВЕДИТЕ ТЕКСТ , Әдемі тіс- адам көркі. Тісі жоқ адам дұрыстап шайнай алмайды.Тамақты әбден шайнап жұту қажет, әйтпесе адамның асқазаны ауырады. Тісті үнемі тазалап, күту керек. Тісті жақсы күтпесе, бұзылады. Сондықтан тісті ...
ПЕРЕВЕДИТЕ ТЕКСТ ,
Әдемі тіс- адам көркі. Тісі жоқ адам дұрыстап шайнай алмайды.Тамақты әбден шайнап жұту қажет, әйтпесе адамның асқазаны ауырады. Тісті үнемі тазалап, күту керек. Тісті жақсы күтпесе, бұзылады. Сондықтан тісті 3-4 жастан бастап- ақ күткен дұрыс. Тісті щеткамен , тіс пастасымен тазартқан жөн. Тазартқан соң, ауызды бірнеше рет таза сумен шаю керек. Тісті тазарту үшін қылы жұмсақ щетканы пайдаланған жөн. Ал сен тісіңді тазалайсың ба? Қалай тазалайсың?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Красота свето- люди. Зубы не должны сливаться с людьми совсем правильно almaydı.Tamaqtı жевательной блюдо, или желудка человека болит. Регулярно чистите зубы, ожидая. Неожиданный хороший механизм не работает. В возрасте 3-4, так что передача и ожидалось. Зубная щетка, зубная паста должна быть чистой. После очистки прополощите рот чистой водой несколько раз. Волосы должны использовать мягкую кисть, чтобы чистить зубы. Вы чистите зубы? Как мне его почистить?