Переведите текст как я провела лето я люблю лето . летом очень жарко. все ходят на речку купаются, загорают и играют в мячик. я проводила это лето семьёй и с друзьями. с семьёй мы ходили на речку , ездели в аквапарк . с друзьям...

Переведите текст как я провела лето я люблю лето . летом очень жарко. все ходят на речку купаются, загорают и играют в мячик. я проводила это лето семьёй и с друзьями. с семьёй мы ходили на речку , ездели в аквапарк . с друзьями играли на улице, ездели в Астану посещали музеи. я люблю лето!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен жазды жақсы көремін. Жазда өте ыстық. Барлығы көлге түсуге барады, қыздырынады және доп ойнайды. Мен бұл жазды отбасыммен және достарыммен өткіздім. Отбасымен бірге көлге, аквапарқа бардық. Достарыммен көшеде ойнап , Астанаға барып , музейлерге бардық. Мен жазды жақсы көремін!
Гость
Мен жазды сүйемін.Жазда өте ыстық,бәрі өзенге барады,шомылады,күнге күйеді және доппен ойнайды.Мен жазды күні отбасымен,достармен өткіздім.Отбасымен біз өзенге бардық аквапаркқе бардық.Достармен далада ойнадық,Астанада болдық,мұражайға бардық. Мен жазды сүйемін!