Переведите текст на казахский. Только не используйте переводчик. Меня зовут Ксюша. В моя семья очень большая и дружная. В моей семье 5 человек.Это: мама , бабушка , папа, брат и я . В моей семье есть традиции и обычаи. Например...

Переведите текст на казахский. Только не используйте переводчик. Меня зовут Ксюша. В моя семья очень большая и дружная. В моей семье 5 человек.Это: мама , бабушка , папа, брат и я . В моей семье есть традиции и обычаи. Например по субботам мы ходим в баню и отмечаем каждый праздник в большом кругу семьи. Я очень люблю свою семью.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін атым Ксюша.Менін отбасым өте үлкен және де тату.Менің отбасымда 5 адам бар .Олар:анам, апам, әкем, ағам және мен.Менің отбасымда әдет ғұрыптар бар .Мысалы, сенбі күндері біз мойшаға барамыз және әр мерекені отбасымызбен тойлаймыз.Мен отбасымды өте қатты жақсы көремін.
Гость
менин атым ксюша. Менин отбасым улкен жане жылыи шырайлы . менин отбасымда 5 адам бар . олар : анам , әжем , әкем , ағам , және мен . Менин отбасымда дәстүрлері мен кедендік бар . Мысалы ; ар жексенбіде моншага мерекелерді тойлаймыз улкен отбасымыз бен . Мен оз отбасымды жаксы коремин