Переведите текст на казахский язык Автор. ученик ранее сел в автобус по номером 28, были свободные места он занял одно из них. Автобус подъехал на очередную остановку. В автобус зашла бабушка. Свободные места были уже заняты. Б...

Переведите текст на казахский язык Автор. ученик ранее сел в автобус по номером 28, были свободные места он занял одно из них. Автобус подъехал на очередную остановку. В автобус зашла бабушка. Свободные места были уже заняты. Бабушка . мальчик вас не учили уступать место пожилым? Автор мальчик растерялся попросил извинение, и уступил место бабушке.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Студент бұрын ол олардың біреуін алып, бос орын болды, бірқатар 28 автобуспен отырды. автобус келесі притормаживал. автобус әжесі келді. Тегін қазірдің өзінде орын иеленді. Әжесі. бала сіз қарт жол беруге үйреткен емес пе? Авторы шатасып бала кешірім мен әжесі жол берді.
Гость
Автор:Оқушы таңертең жиырма сегізінші (28) автобусқа мінді. Ол жерде бос орын көп болғандықтан, біреуіне отырды. Автобус келесі аялдамаға келді. Австобусқа әжей кірді. Бос орындар болмады. Әже: -Балақай, сендерді қарттарға орын беруге үйретпеді ме? Автор: Бала ұялғаннан кешірім сұрап, әжеге орын берді.