Переведите текст на казахский!!!В кабинете казахского языка есть доска. Еще есть мел и тряпка. У нас 18 парт и 36 стульев. На стенах висят портреты казахских писателей , акынов. И напротив окна есть учительский стол. ~~~~~~~~~~...

Переведите текст на казахский!!! В кабинете казахского языка есть доска. Еще есть мел и тряпка. У нас 18 парт и 36 стульев. На стенах висят портреты казахских писателей , акынов. И напротив окна есть учительский стол. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Даю 20 баллов!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ-тіл сыныбында тақта, бор, сүрткіш бар. Бізде 18 парта 36 орындық бар. Жарда қазақ ақындарының бейнесі бинеленген суреттер бар. Терезеге қарама-қарсы апайдың орындығы бар.