Переведите текст . ОЧЕНЬ НАДО ПРОШУ 1. Greenton is an eco - town so there aren't in the any cars town centre . There isn't much pollution because everyone cycles or walks . In fact , there aren't many cleaner towns in the world...

Переведите текст . ОЧЕНЬ НАДО ПРОШУ 1. Greenton is an eco - town so there aren't in the any cars town centre . There isn't much pollution because everyone cycles or walks . In fact , there aren't many cleaner towns in the world - and there's some beautiful scenery to explore just outside the town too . 2 You'll always be busy in Greenton .There are a lot of cafes and nightclubs , and some great shops . If you don't want to spend any money , why not spend little time relaxing by the river instead ? 3 . If you have any questions about Greenton , why not spend a few minutes exploring our website? Or better still, come and visit !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гринтон - это экологически чистый город, поэтому там нет ни одного автомобиля. Там не так много загрязнений, потому что все кружатся или гуляют. На самом деле, в мире не так много чистых городов, и есть красивые пейзажи, которые можно исследовать только за пределами города. 2 Вы всегда будете заняты в Грентоне. Есть много кафе и ночных клубов, а также отличные магазины.Если вы не хотите тратить деньги, почему бы не потратить немного времени на реку вместо этого? 3 Если у вас есть какие-либо вопросы о Гринтоне, почему бы не потратить несколько минут на изучение нашего веб-сайта? Или, еще лучше, приходите и приходите