Переведите текст плииз! прошу без переводчика онлайн  Ann how about pasta with chicken in tomato sauce for dinner tonight ? bob that sounds great have we got everything we need ? ann let's look in the cupboards. bob we've got s...

Переведите текст плииз! прошу без переводчика онлайн  Ann how about pasta with chicken in tomato sauce for dinner tonight ? bob that sounds great have we got everything we need ? ann let's look in the cupboards. bob we've got some pasta and some tomato sauce . ann are there any onions ? bob we've got a lot of onions, but there isn't any chicken . and there isn't much olive oil . ann ok,lets 's make a shopping list ,then
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аня как настчет пасты с курицей в томатном соусе на обед сегодня ? боб это звучит прекрасно , у нас есть все для этого ? Аня давай посмотрим в шкафчике  там есть немного пасты и томатного соуса  есть ли там лук аня? да . у нас много лука ну у нас нету курицы и недостаточно оливкового масла  хорошо аня давай составим список для покупки