Переведите текст) Пожалуйста Бiрде кария немересiне. " Балам, омiо суру ушiн су, от, туз, кыз, акыл кажет. Су - тiршiлiктiн нарiн бередi; от - омiрге жалын бередi; туз- астын дамiн келтiредi; кыз- омiрдiн санiн келтiредi; акыл...

Переведите текст) Пожалуйста Бiрде кария немересiне. " Балам, омiо суру ушiн су, от, туз, кыз, акыл кажет. Су - тiршiлiктiн нарiн бередi; от - омiрге жалын бередi; туз- астын дамiн келтiредi; кыз- омiрдiн санiн келтiредi; акыл- омiрдiн манiн келтiредi. Адамга акыл беретiн - ата-ана; устаз, досын. Ата-ана акылын баласы мен кызына айтады, устаз шакiртiне айтады" деген екен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В один момент пожилой человек говорит своему внуку:Внук,чтобы выжить нужна вода, огонь, соль, жена и знание. Вода-дает жить всему свету; огонь-дает смысл жизни; Соль- дает вкус еде; а знание дают родители,учитель,друг. Родители дают советы своим детям, учитель дает совет ученикам- сказал он.