Переведите текст пжлстМой отец работает на заводе. Моя жена – стоматолог. Ее супруг – адвокат. Их сын – рабочий. Его дочь – начальник управления (басқарма). Мать Жени – госслужащая. В нашем предприятии 20 работников (қызметкер)...

Переведите текст пжлст Мой отец работает на заводе. Моя жена – стоматолог. Ее супруг – адвокат. Их сын – рабочий. Его дочь – начальник управления (басқарма). Мать Жени – госслужащая. В нашем предприятии 20 работников (қызметкер). Приходил ваш брат. Их сестра помогла нам. Младший брат Сауле учится в пятом классе.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің әкем зауытта жұмыс жасайды.  Менің әйелім - тіс дәрігері. Оның күйеуі - адвокат/ қорғаушы Олардың ұлы - жұмысшы Оның қызы -  бөлім бастығы Әйелімнің анасы / енем(теща) - шенеунік Біздің компанияда 20 қызметкер Сіздің ағаңыз/ ініңіз (младший брат) келген Оның әпкесі/ қарындасы (сестренка пацана) / сіңілі (сестренка девушки) бізге көмек берді Сәуленің інісі бесінші сыныпта оқиды