Переведите текст. СРОЧНО! республика мұражайларының қызметкерлерінде жинақтау қызметінің, экспонаттарды ғылыми өңдеудің, сақтаудың, жөндеудің зор тәжірибесі жинақталған. мұражайларда суреттердің, сызбалардың, мүсіндердің, метал...

Переведите текст. СРОЧНО! республика мұражайларының қызметкерлерінде жинақтау қызметінің, экспонаттарды ғылыми өңдеудің, сақтаудың, жөндеудің зор тәжірибесі жинақталған. мұражайларда суреттердің, сызбалардың, мүсіндердің, металдар мен жұмсақ металдардың, қор сақтау және фото зертханасы бар. бұл мұражайларда жаңғыртуға жататын экспонаттар қарастырылып, жаңғыртудың нәтижелері қабылданатын Жаңғырту кеңестері жұмыс істейді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сотрудники музеев мероприятий по сбору экспонатов, научной обработки, хранения, ремонт большой опыт. музеи картины, рисунки, скульптуры, металлы и мягкие металлы, ресурсосбережение и фотолаборатория. это экспонаты, связанные с модернизацией музеев рассмотрел и принял результаты модернизации модернизации производственных советов.
Гость
Коллекция музея экспонаты научных работников в обработке, хранении, ремонт большой опыт. музеи картины, рисунки, скульптуры, металлы и мягкие металлы, ресурсосбережение и фотолаборатория. это экспонаты, связанные с модернизацией музеев рассмотрел и принял результаты модернизации модернизации производственных советов.