ПЕРЕВЕДИТЕ ТЕКСТИК!!! ... From your letter i know that you are fond of travelling. Which places have you been to? Do you prefer to travel with your parents, with friends, or alone? Why? What places would you like to see in Grea...

ПЕРЕВЕДИТЕ ТЕКСТИК!!! ... From your letter i know that you are fond of travelling. Which places have you been to? Do you prefer to travel with your parents, with friends, or alone? Why? What places would you like to see in Great Britain? By the way, we have a new technology teacher, He is ok..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Из вашего письма я знаю, что вы увлекаетесь путешествиями. Какие места ты посетил? Вы предпочитаете путешествовать с родителями ы, с друзьями, или в одиночку? Почему? Какие места вы хотели бы увидеть в Великобритании? Кстати, у нас новый учитель технологии, он ок