Переведите вопросы на казахский пожалуйста!! С какого года он трудился в казахском кино? Какие у него есть художественные фильмы? Какие роли он играл?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қай жылдан бастап, ол жұмыс істеді, қазақ кино? Қандай бар көркем фильмдер керек. Қандай рөлі, ол ойнаған?
Гость
1.кай жылдан бери онын казак киносына енбеги синди? 2.онын кандай кинолары бар. 3.кандай ролдерди ол ойнады?