Переведитее плииз! Я на летних каникулах еду в Алмату.Я там отдыхаю со своей семьей. В Алмате много разных парков, обычно мы гуляем в парке Президента.Я люблю летние каникулы!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен жазгы демалыста Алматыга барамын.Мен Алматыда оз отбасыммен демаламын.Алматыда коптеген саябактар бар,биз Президент саябагында серуендеймыз.Мен жазгы демалысты жаксы куремин