Переведите,пожалуйста, на казахский: Человек как создание природы представлен существом особенным, многогранным. Он способен мыслить, анализировать, чувствовать, совершать поступки и различные действия, приносящие пользу и вред...
Переведите,пожалуйста, на казахский:
Человек как создание природы представлен существом особенным, многогранным. Он способен мыслить, анализировать, чувствовать, совершать поступки и различные действия, приносящие пользу и вред как ему самому, так и окружающему его миру.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адам табигаттын жаратылысы болгандыктан ерекше , коп нарсеге кабилети бар. Ол ойлай алады, көреді, əртүрлі қимылдар мен қылықтар жасай алады, оған жəне қоршаған ортаға да жаман жəне де жақсы бола алады
Гость
Адам табиғаттың ерекше, сан қырлы жаратылысы. Ол ойлай, талдай, сезе алады және өзіне сол сияқты өзін қоршаған ортаға пайда немесе зиян келтіретін әр түрлі іс-әрекеттер жасауға қабілетті.