Переведите.Сколько падежец в казахском языке.какие окончания у шыгыс септик.у кокого падежа вопрос кимде неде.сколько букв в казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау ------ кім? не? ---- бала шеге Ілік ------- кімнің? ненің? ----- баланың ----- шегенің Барыс --- кімге? неге? -------- балаға--------- шегеге Табыс -----кімді? нені? -------- баланы --------шегені Жатыс ---- кімді? неде? ------- балада --------шегеде Шығыс ---- кімнен? неден? --- баладан------ шегеден Көмектес --- кіммен? немен? ---баламен --- шегемен  42 әріп бар
Гость
Перевод. Сколько падежей в казахском языке.? Қазақ тілінде неше септік.? Какие окончания у шығыс септік.? Шығыс септіктің жалғаулары қандай ? У какого падежа вопрос КІМДЕ ? Кімде ? қай септіктің сұрағы ? Сколько букв в казахском языке.? Қазақ тілінде неше әріп.?