Переведите;Таңертең бала ешбір жұмыссыз үйде отырды. Түскі асты ішетін уақытта шешесі етпен сорпа әкелді. Бала сорпаны татып қарады да: «Бүгін сорпа дәмсіз екен»-деді. Шешесі айтты: «Бұл дәмсіз болса, кешке дәмді сорпа пісіріп ...

Переведите;Таңертең бала ешбір жұмыссыз үйде отырды. Түскі асты ішетін уақытта шешесі етпен сорпа әкелді. Бала сорпаны татып қарады да: «Бүгін сорпа дәмсіз екен»-деді. Шешесі айтты: «Бұл дәмсіз болса, кешке дәмді сорпа пісіріп беремін»,-деп. Түскі тамақтан соң әкесі шөп тасыды. Баласы аттың басына мініп, шөптің төбесіне, бек шаршап, кешке үйіне келді. Кешкі тамаққа шешесі түстен қалған сорпаны, нанды дастарқанның үстіне қойды. Баласы сорпаны татып байқады да, айтты: «Түстегі сорпаңнан мына сорпа дәмдірек», - деп. Сонда шешесі айтты: «Бұл түстегі сорпаның қалғаны еді, саған сорпаның дәмдә болғаны – сен түстен кейін жұмыс қылып, бек шаршадың. Таңертең ешбір жұмыссыз үйде тек отырған соң, ас саған дәмсіз көрінді», -деп.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Утром мальчик сидел дома, бездельничал. В обед мать приготовила бульон с мясом. Мальчик пробовал и сказал: невкусный. Мать говорит: Если невкусный, вечером приготовлю другую. После обеда отец привозил сену. Мальчик сел на лошадь , залезал на верх сены, помогал отцу, уставшим вечером вернулся домой. На ужин мать поставил на стол тот суп и  хлеб. Мальчик попробовав  бульон сказал: "Этот бульон вкуснее чем предыдущий". Тогда мама сказала: Этот остаток того бульона, тебе показался вкусной, потому, что ты после обеда ты работал и устал. Утром без работы сидел дома и еда казалась не вкусной.