ПЕРЕВЕДИТЕ,Жеті ата жөнінде қазақ халқы "Жеті атасын білген ұл жеті жұрттың қамын жер","Жеті атасын білмеген-жетесіз" деп жастарға халықтық,отансүйгіштік тәрбие беруге тырысқан.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Семь родителей казахского народа "Семь дед знал, что мальчик семь человек заботиться о земле", "Семь дед знал, что достичь" патриотизм молодых людей пытался дать образование.