Перевести на англійську мову діалог: 1. як звати твого брата? 2.мого брата звати Ростик 1.скільки йому років? 2. йому 6 років 1.де ви живете 2. ми живемо в місті

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. What is your brother's name? 2. My brother's name is Rostik. 1. How old is he? 2. He is 6 years old. 1. Where do you live? 2. We live in a town.