Перевести на казахский : Машина применяется для удобства передвижения. Генератор преобразует механическую энергию, в электрическую. Каждому автомобилю для работы нужен аккумулятор.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көлік қозғалыстың жайлылығы үшін қолданылады. Генератор механикалық энергияны электр энергиясына айналдырады. Əр көлікке жұмыс істеу үшін аккумулятор қажет.