Перевести на казахскийВ цирке очень много интересного там есть клоуны фокусники акрабатисты и многие другие цирк это очень интересно

Перевести на казахский В цирке очень много интересного там есть клоуны фокусники акрабатисты и многие другие цирк это очень интересно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
циркте қызықты көп клоундар бар жонглерлер akrabatisty және басқа да көптеген цирк өте қызықты болып табылады
Гость
Циркте өте көп қызықты сайқымазақтар, сиқыршылар,акробаттар бар және басқа да көптеген цирктер де өте қызықты