Перевести на русскии текс пожалуйста менің сүйікті ісім.Адамның өзінің жүрегіне жакың,шын айналысқысы келетін ісі болады.Шынайы ұнататын ісіңмен шұгылдансаң демалып қаласың.Сол сияқты менің де сүйікті ісім бар.Ол-сурет салу.Сур...

Перевести на русскии текс пожалуйста менің сүйікті ісім.Адамның өзінің жүрегіне жакың,шын айналысқысы келетін ісі болады.Шынайы ұнататын ісіңмен шұгылдансаң демалып қаласың.Сол сияқты менің де сүйікті ісім бар.Ол-сурет салу.Сурет салу барлық адамның қолынан келеді.Сурет салу кезінде шыдамдылық қажет.Мен сурет салуды бейнелеу өнері сабағында үйрендім.Анам арнайы альбом сатып алып берді.Біз бос уақытта отбасымызбен табиғатқа жиі шығамыз.Сондықтан менің альбомымда табиғат туралы суреттер көп.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Близко к сердцу человека, который действительно хочет, чтобы делать бизнес, как boladı.Şınayı ваши действия şugıldansañ как остальные qalasıñ.Sol моя любимая вещь в руках каждого человека, подключенных к образу salw.Swret ​​keledi.Swret ​​урок в изобразительном искусстве терпения рисовать qajet.Men üyrendim.Anam специальный альбом berdi.Biz в свое свободное время, как семья, чтобы купить много картин о природе природы, часто şığamız.Sondıqtan мой альбом.