Перевести отрывок из письма Коди 3 класс английский язык 1 часть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When do you get up? What is your breakfast time?  When doo you go to school?When does your school start? Do you have a break for lunch? When you have this break? When your school finishes? When do you have tea? What do you have for tea?  What do you do after school? When do you have dinner? When do you go to bed?