Перевести предложение на англ язык употребляя глаголы в Passive Voice 1.Нам показали дуже дивну картину 2 Чому з нього завжди сміються 3 Їм поставили три важких запитання 4 Дев'ята симфонія була написана Бетховеном 5 Концерт "...

Перевести предложение на англ язык употребляя глаголы в Passive Voice 1.Нам показали дуже дивну картину 2 Чому з нього завжди сміються 3 Їм поставили три важких запитання 4 Дев'ята симфонія була написана Бетховеном 5 Концерт "Океана Ельзи ".відвідали тисячи фанів 6 Ця дивовижна пісня записана відомим композитором 7 Усіх запросили до великої зали 8 Ця пісня була записана на минулому тижні 9 Усі ваші твори будуть повернуті наступного місяця 10 Дітей залишили вдома одних
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
we are get a lojg yor gget l love him i hate yuo i love my babe i want you