Перевести слова в давальний відмінок: Подруга,допомога,колега,потуга,посуха,перемога,стежка,доріжка,берізка,зачіска,недомовка,суперечка,бібліотека,аптека,атака,тріска,думка,витримка,річка,кушетка,книга.Перевидите хоть что то!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Подруз1, допомоз1, колез1. потуз1, посух1, перемоз1, стежц1, дор1жц1, бер1зц1, зач1сц1, недомовц1, суперечц1. б1бл1отец1, аптец1. тр1сц1. думц1. витримц1. р1чц1, кушетц1. книжц1.
подрузі допомозі колезі потузі посусі перемозі стежці доріжці берізці зачісці недомовці суперечці бібліотеці аптеці трісці думці витримці річці кушетці книзі