Перевести текст на английский: Меня зовут Диана,мне 16 лет.Я учусь в Медицинском колледже Даналык.Проживаю с родителями в Пригородном не далеко от города. а также я люблю проводить время с друзьями, занимаюсь спортом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Diana,I'm 16 years old.I study at the Medical College of Danalyk.Live with her parents in Suburban not far from the city. and I love spending time with friends, doing sports. Ответ подходит?
Гость
My name is Diana,I'm 16 years old.I study at the Medical College of Danalyk.Live with her parents in Suburban not far from the city. and I love spending time with friends, doing sports.