Перевести текст на русский но токо не чкрез переводчик Әдептілік-әдемілік. Адам әуелі адамгершілігімен, парасаттылығымен, қарапаймдылығымен, әдебімен көрікті. Әр адамның әдептілігі оның сөзінен, яғни мінез-құлқынан...

Перевести текст на русский но токо не чкрез переводчик Әдептілік-әдемілік. Адам әуелі адамгершілігімен, парасаттылығымен, қарапаймдылығымен, әдебімен көрікті. Әр адамның әдептілігі оның сөзінен, яғни мінез-құлқынан, жүрістұрысынан байқалады. Сыпайы болу дегеніміз әдеп сақтау, әдептілік үлгісін, мәдениеттілікті көрсету. Әдепті адам қашанда әдемі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Воспитанность-красота. Во первых человек красив человечностью, знанием, простотой, воспитанностью. У каждого человека воспитанность замечается с его разговора, характера, поведения. Быть вежливым это соблюдать вежливость, форму вежливости, показать культуру. Воспитанный человек всегда хороший.