Перевести в PRESENT PERFECT PASSIVE VOICE 1)Людина не була знайдена поліцією поки що. 2)Робота не була виконана до цього моменту. 3)Неправильний мобільний номер був даний мені. 4)Цей лист був написаний мені. 5)Ці квіти були куп...

Перевести в PRESENT PERFECT PASSIVE VOICE 1)Людина не була знайдена поліцією поки що. 2)Робота не була виконана до цього моменту. 3)Неправильний мобільний номер був даний мені. 4)Цей лист був написаний мені. 5)Ці квіти були куплені моїм братом. 6)Том був запрошений на вечерю моїми батьками. 7)Стаття була перекладена Ніком . 8)Вікно було відкрите кимось . 9)Книжки були доставлені курєром.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The person hasn't been found by police yet. The work hasn't been finished by that moment. The wrong phone number has been given to me. That paper has been written to me Those flowers have been bought by my brother Tow has been invited by my parents by the evening The article has been translated by Nick The window has been opened by somebody The books have been delivered by courier