Перевести Я встала с кровати , меня разбудила мама. Почистила зубы , умыла лицо . Доделала уроки и пошла в школу . После школы пришла домой покушала и легла спать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен төсектен тұрдым, мені анам оятты. Тісімді тазалап, бітімді жудым. Сабагымды орындап мектепке кеттім. Мектептен кейін үйге келіп тамақтандым да, ұйқтауга жаттым.