Перевидите плиз! Много Баллов + начало: 1) The Russian hockey players have achieved really great results. 2) He is one of the actors who has achieved real success in Hollywood. 3) What impressed me was the way they solved their...

Перевидите плиз! Много Баллов + начало: 1) The Russian hockey players have achieved really great results. 2) He is one of the actors who has achieved real success in Hollywood. 3) What impressed me was the way they solved their everyday problems. 4) This
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
российские хоккеисты добились  огромных  результатов. он один из актеров которые добились действительного успеха в Голливуде что поразило меня так это то как они решали свои повседневные поблемы