Перевидите пожалуйста, чтобы была рифма.I dye my hair bright green,Unless I shave it clean.I wear a wig upon my noseAnd bright earrings on my toesAnd though I know my legs are pylonsI wear such pretty nylonsEvery day upon my sh...

Перевидите пожалуйста, чтобы была рифма. I dye my hair bright green, Unless I shave it clean. I wear a wig upon my nose And bright earrings on my toes And though I know my legs are pylons I wear such pretty nylons Every day upon my shirt I dab a little grease and dirt. When people stop and say, "Why do you have that on?" I smooth down my little dress and say, "It is the latest fashion." All the girls adore me, They do not think I'm a fool.Is it They smile and say, "Our Billy's The best-dressed boy in school.”
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
постарайся ударение подставить под рифму. вот что уменя вышло я крашу свои волосы ярко-зеленисто до того, пока я их не выбрею на чисто и я ношу парик -  на свой носик  и яркие сережки, на пальцах моей  ножки и хоть зная что ножки мои пилоны я ношу красивые такие чулки-нейлоны каждый день на моей рубашке  жира и грязи малек промокашки когда люди остановившись говорят: зачем это на тебе? я смело отвечаю это в последней моде все девки меня обожают не считают глупым улыбаясь говорят в школе билли одетый круто!