Перевидите пожалуйста на английский: В понедельник на завтрак я ел макароны по флотских и пил чай, на обед ел борщ и пил кофе, а на ужин ел салат. Во вторник на завтрак я ел пельмени, на обед ел суп с фасолью, а на ужин ел салат.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
On Monday, for breakfast I ate pasta nautically and drank tea, ate soup for dinner and drank coffee and ate a salad for dinner. On Tuesday, for breakfast I ate dumplings, soup for lunch eaten with beans, and dinner is eaten salad.