Перевидите пожалуйста Nice day, isn’t it? Hot enough for you? I’m boiling! Looks like rain to me. A little on the cool side, isn’t it? It’s pouring down today. It’s a perfect day for staying outside! I can’t stand it. It’s free...

Перевидите пожалуйста Nice day, isn’t it? Hot enough for you? I’m boiling! Looks like rain to me. A little on the cool side, isn’t it? It’s pouring down today. It’s a perfect day for staying outside! I can’t stand it. It’s freezing! This rain hasn’t let up for two weeks. I’m going crazy! Gee, it’s slippery out there. Isn’t it beautiful out today? I’m soaking wet!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хорошой день, не так ли? Довольно жарко для тебя? Я таю (бурлю). Похоже на дождь для меня. Немного на прохладной стороне, не так ли? Льет как из ведра. Отличный день для отдыха на улице. Больше не могу это выносить. Морозно. Дождь не кончается уже 2 недели. Я сходу с ума. Здесь скользко. Сегодня красиво, нет? Я промок