Перевидите пожалуйста поговорки - пословици Ақыл азбайды, білім тозбайды Сақ жүрсең, сау жүрерсің Көп тыңда, аз сөйле Ұйқы тынықтырады, жұмыс шынықтырады Сіз деген - әдеп, біз деген - көмек Аурудан әдет жаман Бергенің оралады, ...

Перевидите пожалуйста поговорки - пословици Ақыл азбайды, білім тозбайды Сақ жүрсең, сау жүрерсің Көп тыңда, аз сөйле Ұйқы тынықтырады, жұмыс шынықтырады Сіз деген - әдеп, біз деген - көмек Аурудан әдет жаман Бергенің оралады, тыққаның жоғалады Аңдамай сөйлеген - ауырмай өледі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Ақыл азбайды, білім тозбайды Ум не истощается, знание не изнашивается. 2) Көп тыңда, аз сөйле. Мало говори, больше слушай. 3) Ұйқы – тынықтырады, жұмыс – шынықтырады. Труд закаляет, сон освежает. 5) «Сіз» деген әдеп, «біз» деген көмек. Говорить «вы» – учтивость, «мы» – готовность помочь. 6) ??? 7) ??? 8) Аңдамай сөйлеген - ауырмай өледі Говорящий необдуманно, попадет в беду.