Перевидите пжжжжжжжжжжжжжжжжжжж завтро здавать!!!! 1 қазақ тілін үйренгің келе ме 2 ақылы қазақ тілін үйрену курстарына бардың ба 3 орыс тілі ағылшын тілі пәндерінен тілдік қоржын жасадың ба 4 қазақ тілінен тест не емтихан тапс...

Перевидите пжжжжжжжжжжжжжжжжжжж завтро здавать!!!! 1 қазақ тілін үйренгің келе ме 2 ақылы қазақ тілін үйрену курстарына бардың ба 3 орыс тілі ағылшын тілі пәндерінен тілдік қоржын жасадың ба 4 қазақ тілінен тест не емтихан тапсырдың ба 5 тілдік қоржының бар болса ол қандай бөлімдерден тұрады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)хочешь научиться казахский язык
Гость
Ты хочешь учить казахский язык?2.Ты ходил на курсы изучения казахского языка?3.ты сделал языковое портфолиопо русскому и английмкому языку?4.ты сдавал тест или экзамен по казахскому языку?5.ести у тебу ести языковое портфолио то из квких разделов оно состоит?