Перевидите с казахского на русскийАсыл шөпЗлиха мен Бәтима екі жәшік жеміс көтеріп, қалаға келе жатады. Злиха шаршадым деп мұңайып келеді. Бәтима күліп, әзілдесіп келе жатады. Сонда Злиха:- Сен неге мәз болып қуанып келесің? Кө...

Перевидите с казахского на русский Асыл шөп Злиха мен Бәтима екі жәшік жеміс көтеріп, қалаға келе жатады. Злиха шаршадым деп мұңайып келеді. Бәтима күліп, әзілдесіп келе жатады. Сонда Злиха: - Сен неге мәз болып қуанып келесің? Көтергенің жәшік! Өзің менен аз шаршаған жоқсың! – дейді. - Мен жәшіктің ішіне ауырды жеңілдететін бір шөп салдым, — дейді Бәтима. - Ол шөбіңнің атын айтшы, мен де жүгімді жеңілдетейін, — дейді Злиха. - Ол шөп сенің қолыңа түспей ме деп қорқамын. Шөптің аты – «сабыр», — дейді Бәтима.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Чудо трава Злиха и Батима пошли в город с двумя ящиками фруктов.Злиха  идет в уныние со словами: устала. Батима идет и смеются и подшучивает. Тогда Злиха спрашивает: -  Ты почему идешь такая радостная? У тебя тоже такой же ящик, но ты даже не устала? Батима отвечает: -  Я положил в ящик одну траву которая облегчает тяжесть. Злиха спрашивает: - А как называется это трава, дай-ка я тоже облегчу свою тяжесть. Батима отвечает: - Я думая вряд ли оно попадет в твой руки. Название травы - «терпение».