ПЕРЕВИДИТЕ СРОЧНО!!! Қай елдің болса да астанасының атауы оның мемлекеттік рәмізі сияқты. Мысалы,Мәскеу десе Ресей,Бейжің десе Қытай,Лондон десе Англия мемлекеттерін көз алдымызға елестетеміз. Біздің мемлекетіміздің бас қаласы...

ПЕРЕВИДИТЕ СРОЧНО!!! Қай елдің болса да астанасының атауы оның мемлекеттік рәмізі сияқты. Мысалы,Мәскеу десе Ресей,Бейжің десе Қытай,Лондон десе Англия мемлекеттерін көз алдымызға елестетеміз. Біздің мемлекетіміздің бас қаласы - Астана. Бүгінже Астананың аты әлемге әйгілі. Астана - болашағы үлкен қала. Ол - әлемдегі көрікті қалалардың бірі. Астана қаласы Есіл өзенінің екі жағында орналасқан. Өзеннің оң жағалауында - бұрынғы қала. Ол да жедел жаңарып жатыр. Екінші жағалауында - жаңа қала. Жаңа қаланың жалпы көрінісі Қазақстанның тарихынан, мәдениетінен, халықтың салт-дәстүрлерінен мәлімет береді. Сондай-ақ қазіргі Тәулсіз Қазақстанның күш-қуатын, асыл құндылықтарын көрсетеді. Біздің еліміз үшін ең қымбат құндылық - Қазақстан халықтарының ынтымаған, бірілгін бейнелейтін құрылыстар да бар, Астана қаласы - жаңы Қазақстанның белісі. Елімізде 6 шілде Астана қаласының күні деп белгіленген.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Название столицы хоть какой страны есть ничто иное как его государственный символ. Например, если нам говорят столицы то мы сразу представляем перед глазами государства: Москва-Россия, Пекин-Китай, Лондон-Англия. Главный город нашего государства-Астана. На сегодня столица с мировым именем. Город с большой перспективой. Один из самых красивых городов мира. Наша столица расположена по обе стороны реки Есиль. На правом берегу реки- бывший город который стремительно обновляется. На левом берегу новый, привлекательный город.Общий вид города передает ощущения истории, культуры обычаи и традиций разных но сплоченных народов. Также передает энергию и благородные ценности нынешнего Независимого Казахстана. Самая лучшая ценность нашей страны- дружба народов отражающиеся в сооружениях. Город Астана- знак нового Казахстана. 6 июля празднуется день города в Астане.