Перевидите срочно пожалуйста! Бірде әл-Фараби Бағдат қаласы әмірінің сарайына барыпты.Ол жерде ғалымдар,әкімдер,өнерпаздар көп жиналған екен.Әл-Фараби елеусіз бір шетке барып отыра қалады да,өзі жасаған домбырасымен бір көңілді...

Перевидите срочно пожалуйста! Бірде әл-Фараби Бағдат қаласы әмірінің сарайына барыпты.Ол жерде ғалымдар,әкімдер,өнерпаздар көп жиналған екен.Әл-Фараби елеусіз бір шетке барып отыра қалады да,өзі жасаған домбырасымен бір көңілді күй тартады.Күйді естіген адамдар келіп,мәз-мейрам болады.Әл-Фараби басқа бір қайңылы күй тартса,әлгі адамдар қамығып жылай бастайды.Осыдан кейін ол бір баяу күйді тартқанда сарайда отырғандар түгел ұйықтап қалыпты.Әл-Фараби "Бұл күйлерді тартқан әл-Фараби" деп қағазға жазыпты да,сарайдан шығып кетіпті.Әмір оны қанша іздесе де,таба алмапты.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Текст пошел во дворец приказа города Бағдат для наперБірде әл-Фараби.Что он не был на месте ученые,акимы, өнерпаздар много собирался.Аль-Фарабинезаметный край иду сижу остаюсь и, сам делаюдомбырасымен душевный состояние мелодиятяну.Люди, которые слышали мелодию, придя,радуются.Если Аль-Фараби тянет мелодию другой одинқайңылы, плача люди это печалились начинает.То, что,когда после этого он тянул одну мелодию медленно,сидело во дворце, все уснуло.Аль-Фараби написалбумага, которая говорит "Эти мелодии то, әл-Фараби, чтотянуло," а выбыл из дворца.Сколько приказ он ипомогает искать, сковородка